מיתוג חדש לעסק - איזה כיף!

הנה כמה נקודות שיעשו לכם סדר:

1.

למה לוגו ומה זה מיתוג?

לוגו הוא אלמנט גרפי ומטרתו לייצג גורם מסוים (בדרך כלל ארגון או מוצר) ולהיות מזוהה עמו בתודעת הציבור. ממש כמו שלנו-במדינת ישראל יש מגן דוד המזוהה עמנו ומייחד אותנו, כך גם כל עסק צריך בראש ובראשונה להתחיל עם לוגו ייחודי משלו. יצירת לוגו לעסק הוא דבר מרגש! בלוגו ניתן להעביר הרבה מאד מסרים כמו החזון שלכם למשל…

ומה זה מיתוג? למה צריך אותו? מיתוג עסקי כולל בתוכו את הלוגו והוא מכלול של אלמנטים גרפיים המדברים יחד בשפה אחידה. המיתוג מלווה את העסק בשלל מוצרים כגון: עיצוב כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, עיצוב מעטפה, פליירים, פוסטרים, שלטים, מודעות, ובתחום המדיה כגון: פוסטים וקאברים לפייסבוק ,דפי נחיתה, עיצוב אתר וכו‘…

אם נקליל קצת את הפירוש, מיתוג הוא כמו ”חבילה“ קלה לזיהוי עבור הלקוחות ולשיוך אוטומטי לעסק שלך.

מיתוג ולוגו הם תעודת הזהות הוויזואלית של העסק שלכם, הם בסיס הכרחי להצלחה של פרסום עסק. לכן לפני כל יצירת תדמית וויזואלית אני צריכה אתכם בשיתוף פעולה יחד איתי כדי לבצע התאמה מרבית לעסק שלכם וכך אבצע מחקר ואצור את הלוגו המושלם והמיתוג הייחודי עבורכם:

2.

נקודות חשיבה לפני העיצוב:

ממליצה לעבור על נקודות חשיבה אלו כך תבואו מוכנים וממוקדים לתהליך. שאלו את עצמכם:

מי קהל היעד שלנו? למי אנו רוצים לפנות במיוחד? איך אנו רוצים שהעולם יראה את העסק שלנו? איזו תדמית אנו רוצים ליצור עבור העסק? מה חשוב לנו להראות ולהבליט יותר, מה פחות? מה אנו רוצים להעביר? יוקרה? עממיות? אמינות? מקצועיות? ביטחון? מגניביות? רוגע ושלווה? פשטות?

להגיע כשאתם כבר סגורים על שם העסק שלכם! האם שם העסק יהייה בעברית או אנגלית? האם שם העסק זה השם שלי, רק שם פרטי או גם שם משפחה? איזה משפט נלווה אני רוצה שילווה את שם העסק?

3.

איך זה עובד?

  • תשלח אליכם הצעת מחיר מסודרת.
  • נקיים פגישת היכרות אישית ועסקית בה נבין מהם הצרכים והרצונות של העסק עבורו תבנה התדמית הויזואלית.
  • יוגשו סקיצות לבחירת העיצוב וסבבי תיקונים.
  • ייעוץ, ליווי והמלצות יינתנו לאורך כל התהליך.
  • לאחר אישורכם הסופי, יישלחו אליכם כל העיצובים בפורמטים המקובלים ובצורה מסודרת.

4.

תאום ציפיות

לפני הכל נתאם פגישה ראשונית. התפקיד שלכם הוא לקרוא היטב את המסמך הזה ולהגיע מוכנים לפגישה בה תעבירו אליי את כל האינפורמציה הכי טוב שאתם יכולים ואני אעשה את כל השאר! אם יש לכם רעיונות, עקרונות, בקשות מיוחדות, אם ראיתם דוגמאות שמצאו חן בעינכם ויש לכם כיוון… שתפו אותי, זה חשוב!

אני כאן כדי ללוות אתכם, לייעץ, להמליץ ולעשות שהתהליך הזה יהייה כיף ולשביעות רצונכם!

אז קדימה, נקבע פגישה?

צרו עימי קשר

אשמח לעצב עבורכם את הדרך להצלחה...

אשמח לעצב עבורכם את הדרך להצלחה...

© כל הזכויות שמורות:
אתר זה נבנה, תוכנן ועוצב ע”י רוני כהן – Rony Cohen​

דילוג לתוכן